• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dinamo Günlükleri | I. Sezon
#1
  Alıntı
#2
Kariyeriniz onaylandı, başarılar.
[Resim: jgQQPj.jpg]

''Enkazlardan çıkıp sevdiysek seni, hangi deprem yıkar bizi?''
  Alıntı
#3
 
[Resim: oXjDjR.png]

20 Temmuz 2018

Adı Türkiye Süper Ligi'nin köklü kulüplerinden Beşiktaş ile de anılan, Türkiye A Milli Takımı eski oyuncusu ve kaptanı Muhammed Tevhit Özarslan sürpriz bir kararla Zagreb temsilcisi GNK Dinamo ile anlaştı. Dinamo bu gelişmeyi Twitter üzerinden duyururken, GNK'nın taraftar grubu Bad Blue Boys cephesinden bazı ırkçı tepkiler yükseldi. Çiçeği burnunda teknik direktör tepkiler karşısında sessizliğini koruyor.

[Resim: 5ag5DD.png]

[Resim: grq3pL.png]

22 Temmuz 2018

Dinamo yıldız adaylarını kaybetmemek için elinden geleni yapıyor!

Futbol Direktörü Marijan Vlak'ın tavsiyeleri sonucu Dinamo II ve Dinamo 19 Yaş Altı takımlarından 9 futbolcunun sözleşmelerinin 2021'e kadar uzatılması talimatını veren Özarslan, adları Roma, Chelsea ve Huddersfield gibi takımlarla anılan Amer Gojak, Petar Stojanovic ve Nikola Moro ile birebir görüşerek sözleşme yenilemeye ikna etti. Kulübe yakın kaynaklardan 3 oyuncuya da 2022 yılına kadar sözleşme uzatma teklifi yapıldığı bilgisi verildi.

[Resim: DYPNAz.png]

23 Temmuz 2018

Birçok isimle yollar ayrılıyor!

Muhammed Tevhit Özarslan’ın başa gelmesiyle çok hareketli günler yaşanan Dinamo Zagreb’de, hocanın biletini kestiği Danijel Zagorac, Alexandru Matel, Mario Budimir, Damian Kadzior, Mario Situm ve Mario Gavranovic’in menajerlerine oyuncularına kulüp aranması söylendi. Hocanın şimdilik kadroda düşünmediği Luka Menalo ve Sadegh Moharrami gibi birkaç ismin pilot takım Lokomativa’ya veya kendilerine talip olan kulüplere kiralanması talimatını verdi. Oyuncular kiralanırken önceliğin Lokomativa olması bekleniyor.

[Resim: DYdlBy.jpg]

24 Temmuz 2018

Uğur Karakullukçu canlı yayında açıkladı! Ozan Kabak...


Galatasaray'a en yakın isimlerden olan ve genç futbolcular konusunda Türkiye'nin en bilgili isimlerinden olan genç gazeteci Uğur Karakullukçu dün A Spor'da katıldığı Son Sayfa programında ortalığı karıştıracak açıklamalarda bulundu. Karakullukçu, geçen sene sadece son maçta oynayan Galatasaray'ın genç stoperi Ozan Kabak'ın, Dinamo Zagreb'in yeni hocası Muhammed Tevhit Özarslan'ın takibinde olduğunu söyledi. Galatasaray'ın kapısının 2.5 milyonu peşin, 5 milyonu taksitli olmak üzere toplamda 7.5 milyon euro ile çalındığını söyleyen Karakullukçu, Ozan Kabak'ın 2-3 yıl içinde çok daha büyük paralara satılabileceğini ve teklifin kabul edilmemesi gerektiğini söyledi. Galatasaray ve Dinamo Zagreb'in anlaşmaya vardığı ve son kararın Ozan Kabak'ta olduğu iddia ediliyor.
[Resim: LlyVQZ.jpg]
  Alıntı
#4
ŞAMPİYONLAR LİGİ
2. ÖN ELEME 1. AYAK


[Resim: lqW1Yg.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
1. HAFTA


[Resim: y63429.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
2. ÖN ELEME 2. AYAK


[Resim: ZXEd1g.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
2. HAFTA

[Resim: 7aNvBN.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
3. ÖN ELEME 1. AYAK


[Resim: MVvJlk.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
3. HAFTA

[Resim: QL7Mgv.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
3. ÖN ELEME 2. AYAK


[Resim: jgWnBn.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
4. HAFTA

[Resim: bVGbr8.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
PLAYOFF 1. AYAK


[Resim: jgWn8r.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
5. HAFTA
[Resim: alGEg2.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
PLAYOFF 2. AYAK


[Resim: V9MYBB.png]

YAZ TRANSFER DÖNEMİ
GENEL BİLANÇO

[Resim: r529XP.png]


ŞAMPİYONLAR LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ

[Resim: lqW1pg.png]

TAKTİKLER

[Resim: Gm0zMv.png]

Şampiyonlar Ligi kurası hariç harika geçen bir bölüm oldu. Transferlerimden fazlasıyla memnunum. Hedefim 3. olup Avrupa Ligi'nde yarı final görmekti lakin grup çok zor oldu. Ligi kolayca domine edeceğimizi düşünüyorum. Bu seneki hedefimiz genç oyuncularımızı geliştirip önümüzdeki seneye çok daha güçlü bir takım kurmak olmalı. 
[Resim: LlyVQZ.jpg]
  Alıntı
#5
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
6. HAFTA

[Resim: nQWOO1.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
7. HAFTA


[Resim: 0RBElo.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU 1. MAÇ


[Resim: Llnbyb.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
8. HAFTA

[Resim: zjB039.png]

HIRVATİSTAN KUPASI
1. TUR


[Resim: mMk2kP.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
9. HAFTA


[Resim: nQWOWa.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
PUAN TABLOSU


[Resim: XMXP6o.png]
Eylül ayını da böyle tamamladık. Zapresic - Istra maçları arasında 14 günlük milli ara olduğu için takım Temmuz ayının yorucu temposunu biraz da olsa atlattı. Ligde başımızı ağrıtabilecek tek takımı yendik. Şampiyonlar Liginde ise beklediğimden daha çekişmeli maç geçti. Defalarca gol pozisyonu yakaladık, oyuna ortak olma şansımız her zaman vardı. Maalesef Müller'i tutmakta başarısız olduk, diğer taraftan da benim Ansarifard konusunda ısrarcı olmam ve Emenike'yi zamanında oyuna almamam vardı elbette. Yine de oyuncularımla gurur duyuyorum Bayern gibi bir rakibe karşı deplasmanda böyle futbol oynamak bile büyük ümitler doğurdu içimde. Ekim ayı sonunda görüşmek üzere.
[Resim: LlyVQZ.jpg]
  Alıntı
#6
Başarılar hocam güzel gidiyoruz. Joveljic çalışmıyor mu oyunda göremedim şans bulamıyor sanırım.
  Alıntı
#7
(25 Jan 2019, 23:28)ufuk demiş ki: Başarılar hocam güzel gidiyoruz. Joveljic çalışmıyor mu oyunda göremedim şans bulamıyor sanırım.

Henüz ilk 11'e tam anlamıyla giremedi burada ama Beşiktaş'ta yaptığım bir kariyerde Fiete Arp ile birlikte ligi çok uzun süre domine etmiştiler 4-4-2'li dizilişte. Burada da denemeyi düşündüm ama çok yetenekli ofansif ortasaha'lar olduğu için önceliği 4-2-3-1'de tutuyorum şuan.
[Resim: LlyVQZ.jpg]
  Alıntı
#8
ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU 2. MAÇ


[Resim: bVL18Y.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
10. HAFTA


[Resim: JZO9Lq.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
11. HAFTA


[Resim: gr9gjL.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU 3. MAÇ


[Resim: dv7r4L.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
12. HAFTA


[Resim: NnOXYP.png]

HIRVATİSTAN KUPASI
2. TUR


[Resim: 9aDzpQ.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
13. HAFTA


[Resim: gr9gnR.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU 4. MAÇ


[Resim: DYy1l6.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
14. HAFTA


[Resim: nQJdAl.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
15. HAFTA


[Resim: 36p5DA.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU 5. MAÇ


[Resim: al1v5z.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
16. HAFTA


[Resim: al1vDz.png]

HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17. HAFTA


[Resim: v6JGLv.png]

ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU 6. MAÇ


[Resim: r5J4V7.png]


Hırvatistan Ligi yaklaşık 50 günlük uzun bir araya girerken uzun bir bölümün sonuna geliyoruz. Genel durum ve istatistikler hakkında ekran görüntülerini bir sonraki bölümde paylaşacağım. Bu bölümün genel değerlendirmesine gelirsek ligde ve kupada Osijek'in son dakikadaki gollerine yıkıldık her iki maçta da. Ligi artık beklediğimiz üzere çok büyük ihtimalle kazanmış olacağız lakin kupada ilerlemek istiyordum. Son dakikada bir kornerde karambolden gelen bir kafa vuruşu yüzünden elenmek fazlasıyla üzücü oldu. Size yansımamış olsa da sene başında transfer etmek için çok fazla uğraştığım Petar Bockaj'ın takımımızı defalarca çaresiz bıraktığını gördüm. Devre arası birincil hedefimiz olacak kendisi. Şampiyonlar Ligine gelince, kura hakkında görüşlerimi kura sonrası belirtmiştim, açıkçası içeride bir Monaco galibiyeti hariç hiçbir beklentim yoktu. Lakin takımımız ligi antrenman sahası gibi kullanmış olacak ki ŞL arenasında mükemmel performanslar sergiledi. Taktiksel bağlılık ve oyuncuların birbirleriyle uyumu skorlardan bağımsız şekilde mükemmel bir futbola yol açtı. İstatistiklerden görüleceği şekilde her maçı kazanıp namağlup çıksak bile şaşırtmayacak bir performans vardı sahada. Takımın gol yükünü sadece 1-2 oyuncunun çekmemesi benim açımdan en iyi gelişmeydi. İki yönlü ortasaha rolünde oynayan merkez ortasahalarımdan fazlasıyla skor katkısı görmek taktiklerimizin işe yaradığını gösterdi. Birinci forvetimiz Emenike Ekim ayı ortasında çok uzun bir sakatlık geçirse bile Ansarifard ve Joveljic beklediğimi verdi. Ocak ayında hazırlık maçlarıyla takımımızı gelecek fikstüre hazır tutmak ve 1-2 transfer kovalamak istiyorum. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere, esen kalın.

ŞAMPİYONLAR LİGİ
A GRUBU PUAN TABLOSU


[Resim: jgQMZL.png]

HIRVATİSTAN LİGİ
17. HAFTA PUAN TABLOSU


[Resim: v6JG9A.png]

AVRUPA LİGİ
1. ELEME TURU KURASI


[Resim: v6JGMA.png]
[Resim: LlyVQZ.jpg]
  Alıntı
#9
Başarılar. Avrupa Ligi'nde tecrübelenmek gayet iyi olacak. Antonio Marin candır.  SmileSmile
Büyük AlTay
  Alıntı
#10
Şampiyonlar liginde iyi iş cıkarmışız
Başarılar

En kötü gün bugünse, bugünde GALATASARAY!
  Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi