• 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauricio Gallétti | Genio Argentino
[Resim: WqYmPY.png]

Kulüp Geçmişi

[Resim: bVbm18.png]

Stad

[Resim: v64rDv.png]

NSC Olimpiyskiy

Kilit Oyuncular

[Resim: dvbmr4.jpg]

Benjamin Verbic

[Resim: OvMmbZ.jpg]

Denys Garmash

[Resim: groEg3.png]

Tchê Tchê

______________________________Season 18-19______________________________________________________________________________________

[Resim: 6andBP.jpg]

Gelenler

[Resim: v64r2z.jpg]

Diego Carlos - Nantes ( 6M £ ) - Stoper

[Resim: QLMm3Z.jpg]

Nicolas Fernandez - Defansa y Justicia ( 12,5M £ ) - Santrafor

[Resim: WqYmv8.jpg]

Maciej Rybus - Lokomotiv Moscow ( 2,5M £ ) - Sol Bek

Gidenler

[Resim: EmJkdZ.png]

Verimli bir transfer dönemi geçirdik gibi duruyor. Takımda düşünmediğim Kadar, Pivaric ve Kedziora gibi isimleri bedelinin biraz altına gönderdik ve gelir kaynağı yarattık zaten mali olarak güvende bir klüp. Andrievskyi ise rotasyon için iyi bir yerli oyuncumuzdu ancak arabistandan güzel bir teklif geldi ve sattık. Gelenleri ise performanslarıyla göreceğiz.

[Resim: ADJWrL.png]

[Resim: 0RD9JB.png]
  Alıntı
Kariyeriniz onaylandı, başarılar.
[Resim: jgQQPj.jpg]

''Enkazlardan çıkıp sevdiysek seni, hangi deprem yıkar bizi?''
  Alıntı
Başarılar dilerim ??
  Alıntı
Devamını bekliyorum, başarılar. Önceki serilerden birinde daha bir Dynamo Kyiv kariyeri hatırlıyorum.
  Alıntı
Başarılar kardeşim umarım shaktarı af dışı bırakıp kısır bir döngüye girmezsin ligte , takipteyim genç yetenekler keşfedip bize kazandırmanı bekliyorum.
  Alıntı
(12 Jan 2019, 11:29)Cihan Akgül demiş ki: Başarılar dilerim ??
Teşekkürler.

(13 Jan 2019, 19:15)virgil demiş ki: Devamını bekliyorum, başarılar. Önceki serilerden birinde daha bir Dynamo Kyiv kariyeri hatırlıyorum.

Eğer aynı kariyer içinde sonradan Milan'a geçiş varsa o da benimkidir hocam Cheese
(13 Jan 2019, 19:59)Kawaguchi demiş ki: Başarılar kardeşim umarım shaktarı af dışı bırakıp kısır bir döngüye girmezsin ligte , takipteyim genç yetenekler keşfedip bize kazandırmanı bekliyorum.
Teşekkürler hocam.
  Alıntı
Biraz ilerlediğim ve finallerden dolayı güncelleyemediğim için devre arasına kadar olan kısmı biraz hızlı geçeceğim.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

[Resim: NnpnyN.png]

[Resim: 9aQa69.png]

Super Kubok Ukrainy Şampiyonu Dynamo Kyiv

[Resim: 5agNrM.jpg]

[Resim: alLlRQ.png]

[Resim: V909RZ.png]

[Resim: grqrD5.png]

[Resim: jg8gML.png]

[Resim: nQRQdM.png]

[Resim: 16L6bN.png]

[Resim: Wq0qBE.png]

[Resim: MV0VO7.png]

[Resim: v6bazR.jpg]

Gelenler

[Resim: 9aQYXQ.png]

Juanpi - Malaga - 3 M £ - Ofansif Orta Saha

[Resim: k9bMrm.jpg]

Berat Djimsiti - Atalanta BC - 550 B £ - Stoper

[Resim: alLnPO.jpg]

Ruslan Malinovskyi - Genk - Kiralık ( 7.5 M  £ Opsiyonlu ) - Orta Saha

[Resim: nQRbGg.png]

Marcelo Moreno - Bedelsiz - Santrafor

[Resim: QLaPg3.jpg]

Nikola Maksimovic - SSC Napoli - Kiralık ( 2.5 M  £ Opsiyonlu ) - Stoper

Gidenler

[Resim: jg8qLn.png]

Değerlendirme

Şampiyonlar liginde açıkcası potansiyelimizin çok altında kaldık 2. olarak çıkma veya 3. olarak Uefa'ya devam etme ihtimalimiz yüksekti ancak sıkışık fikstürün ve bazı akıl almaz şanssızlıkların azizliğine uğradık. Devre arasında fazla forma giyemeyen oyuncularımızı kiraladık veya elden çıkardık oradan gelen gelirlerle bir kaç takviye yaptık. Bu sene ligi ve kupayı alıp yerel olarak 3 leme yaparak şampiyonlar ligini telafi etmek istiyoruz. Seneye de güzel takviyeler ve oturmuş bir kadroyla uluslararası başarı peşinde koşacağız şimdlik esen kalın.
  Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi