• 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avrupa Ligi'ne Alanya Kancası | Alanyaspor 2. Sezon
LOGOMUZ

[Resim: Nn4AEa.png]

BAŞKANIMIZ

[Resim: 8abZPn.jpg]

MABEDİMİZ

[Resim: Ll4AZ0.jpg]

ALANYASPOR HAKKINDA KISA BİLGİ

Alanyaspor Antalya'nın Alanya ilçesindeki futbol kulübüdür. Renkleri turuncu ve yeşildir. Maçlarını 10.842 kişilik Alanya Oba Stadyumu'nda oynamaktadır. 2015-16 sezonunda 1. Lig'de mücadele eden Alanyaspor, play-off maçları sonucu 2016-17 sezonunda Süper Lig'de mücadele etmeye hak kazandı.

KADROMUZ

[Resim: qdlMJq.jpg]

VERİ TABANI DEĞİŞİKLİKLERİ

3. LİG YAMASI

İlk transfer dönemi kapalıdır.

GENÇ VE DENEYİMLİ OYUNCULARIN KARMA OLUŞTURDUĞU, SÜREKLİ AVRUPA'DA MÜCADELE EDEN BİR TAKIM KURMAK TEK HEDEFİM. ŞAMPİYONLUK İLK ÜÇ YIL İÇİN HEDEFLERİMİZ DIŞINDA.
  Alıntı
Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.
  Alıntı
başarılar hocam Smile
  Alıntı
başarılar
  Alıntı
(17 Dec 2018, 18:55)Mert Can demiş ki: Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.

TEŞEKKÜRLER @Mert Can 
(17 Dec 2018, 19:18)Comandante Bilic demiş ki: başarılar hocam Smile

TEŞEKKÜRLER HOCAM @Comandante Bilic 
(17 Dec 2018, 20:07)ARes demiş ki: başarılar

‌TEŞEKKÜRLER @ARes 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HAZIRLIK MAÇLARI

[Resim: ADgmlQ.jpg]

SÜPER LİG 1. HAFTA

[Resim: 6a82zk.jpg]

SÜPER LİG 2. HAFTA

[Resim: NnWqQk.jpg]

SÜPER LİG 3. HAFTA

[Resim: mM5P92.jpg]

SÜPER LİG 4. HAFTA

[Resim: MVWEM7.jpg]

SÜPER LİG 5. HAFTA

[Resim: 4j8gNY.jpg]

SÜPER LİG 6. HAFTA

[Resim: ZXJDlz.jpg]

SÜPER LİG 7. HAFTA

[Resim: 7aPkjr.jpg]

SÜPER LİG 8. HAFTA

[Resim: v6RE3O.jpg]

SÜPER LİG 9. HAFTA

[Resim: bVY5WY.jpg]

PUAN DURUMU

[Resim: DY9Ma1.jpg]

FORM TUTAN FORVETİMİZİN OLMAMASI ÇOK BAŞIMIZI AĞRITACAK GİBİ DURUYOR TAKIMIN ŞUAN Kİ OYUNUNDAN PEK MEMNUN DEĞİLİM DEVRE ARASI İÇİN TAKIMDAN GÖNDERİLECEK OYUNCULAR AZ ÇOK BELLİ OLDU KAFAMDA
  Alıntı
Umarım hocam 2. yarı takviyelerle takım toparlanır. Avrupa ligi vizesi için puan farkı fazla yok. Hedef Avrupa
[Resim: ss.png]
  Alıntı
cisse genelde sağlam atıyor simulasyonda etkili olmaması üzdü
  Alıntı
(20 Dec 2018, 20:10)Exwanderty demiş ki: Umarım hocam 2. yarı takviyelerle takım toparlanır. Avrupa ligi vizesi için puan farkı fazla yok. Hedef Avrupa
TEŞEKKÜRLER HOCAM @Exwanderty 
(20 Dec 2018, 21:46)Comandante Bilic demiş ki: cisse genelde sağlam atıyor simulasyonda etkili olmaması üzdü
YA BENİM OYUNUM BOZUK YA DA CISSE DİYE KUZENİNİ GÖNDERDİ BİZE BİLMİYORUM HOCAM @Comandante Bilic 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SÜPER LİG 10. HAFTA

[Resim: OvBzWQ.jpg]

İNÖNÜ DEPLASMANINDA BEKLEDİĞİMİZ BİR MAĞLUBİYET

SÜPER LİG 11. HAFTA

[Resim: NnW865.jpg]

GÜZEL OYUN VE GELEN 3 PUAN

SÜPER LİG 12. HAFTA

[Resim: ZXJjgZ.jpg]

ALİ SAMİ YEN DEPLASMANINDA YİNE BEKLENEN BİR MAĞLUBİYET

SÜPER LİG 13. HAFTA

[Resim: nQ29Vl.jpg]

OYUNDAN NEFRET ETTİĞİM BİR MAÇ 14 TANE KALEYİ BULAN ŞUTUMUZ VAR SADECE BİRİ GOL OLDU FORVETLER KARŞIMDA OLSA HEPSİNİ DÖVEBİLİRDİM BU MAÇTAN SONRA

SÜPER LİG 14. HAFTA

[Resim: ZXJjga.jpg]

TEMİZ 3 PUAN

SÜPER LİG 15. HAFTA

[Resim: V9685n.jpg]

FENER DEPLASMANIYLA BİRLİKTE ÜÇ BÜYÜKLERİN HEPSİNİ GEÇTİK İKİNCİ YARI KENDİ EVİMİZDE HEPSİNDEN EN AZ 1 PUAN ALMAMIZ GEREKİYOR

SÜPER LİG 16. HAFTA

[Resim: 16ramA.jpg]

ÇOK ZOR ALINAN 3 PUAN 

SÜPER LİG 17. HAFTA

[Resim: 9aEW8k.jpg]

TARAFTARLARIMIZI EVİNE YİNE MUTLU GÖNDERİYORUZ

HAZIRLIK MAÇLARI

[Resim: P1B239.jpg]

SÜPER LİG 18. HAFTA

[Resim: bVYZ88.jpg]

ZOR MAÇ OLUR DİYE BEKLİYORDUM AMA TRABZON'U ÇOK RAHAT GEÇİYORUZ GOL DAKİKASI 85 OLSA DA MAÇ BOYUNCA ETKİLİ TARAF BİZDİK

SÜPER LİG 19. HAFTA

[Resim: 4j8WmL.jpg]

5 GOL 3 PUAN TAKIMDA HERKESİN KEYFİ YERİNDE

SÜPER LİG 20. HAFTA

[Resim: k9J7rW.jpg]

BURSA MAÇI GİBİ DELİRDİĞİM BİR MAÇ DAHA

PUAN DURUMU

[Resim: jgjrJr.jpg]

KUPA 4. TUR

[Resim: XMJ827.jpg]

BÜTÜN YEDEK OYUNCULARIM EL BİRLİĞİYLE BİZİ KUPANIN DIŞINA İTTİLER
‌TRANSFER HAREKETLİLİĞİ

[Resim: v6RAm4.jpg]

TRANSFER DÖNEMİNE GİRERKEN ÇOĞU OYUNCUYLA YOLLARIMI AYIRIRIM DİYE DÜŞÜNÜYORDUM AMA NE GELEN TEKLİFLER BENİ MUTLU ETTİ NE DE YERİNE BAKTIĞIM OYUNCULAR ŞUAN BİZİM FİNANSAL DURUMUMUZA UYGUN İSİMLER DEĞİLDİ BONSERVİS BAKIMINDAN YEDEK KALAN CEYHUN'U FENERBAHÇE İSTEYİNCE UYGUN BİR FİYATA SATTIK SENE SONU PUAN DURUMUNDAKİ YERİMİZE GÖRE GİDENLER GELENLER OLABİLİR

VILLAFANEZ-AUGUSTO-SACKEY-EFECAN ORTA SAHASI MÜKEMMEL UYUM YAKALADILAR VE MUHTEŞEM OYNUYORLAR TAKIMIN ŞUAN Kİ YÜKSELİŞİNİN ANA KAHRAMANLARI BU DÖRTLÜ
FORVETLERDE HİÇ BEKLEMEDİĞİM EMRE GÜRAL FORM TUTTU VE ŞUAN Kİ AS FORVETİM EMRE GÜRAL
CISSE AH CISSE 16 SÜPER LİG MAÇINDA 0 GOL 0 ASİST EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI ŞUAN KULÜPTEKİ
  Alıntı
son 3 maç süper geçmiş belki de bir serinin başlangıcıdır Smile
  Alıntı
Cisse neden öyle yapıyor acaba Alanya gecelerinden uzak tutmak lazım  Cheese
[Resim: ss.png]
  Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi