• 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kariyer Hikayeleri Kuralları
#1
Merhaba FMT ailemiz,

Hikayelerimiz daha düzgün ve okunur olması için bazı kurallarımız var. Bu kurallara uyarak, doğru ve etkileyici kariyerler açabilirsiniz.(Uymazsanız onaylanmaz zaten)

Kurallarımız ve önerilerimiz;


1) Kariyer içeriği Türkçe olmak zorundadır. İmla kurallarına ve Türkçeyi bozabilecek kısaltmalardan kaçınalım.


2) Kariyer içeriğinizi grafik dosyalarıyla, görseller ile güzelleştirebilirsiniz. Grafik dosyalarını eklemek zorunda değilsiniz.

3) İlk mesajınız takım hakkında ve kariyer işleyişiniz hakkında bilgi vermek zorunda. İlk mesajınızda bu bilgileri vermezseniz kariyeriniz onaylanmaz.

4) Kariyer içeriğinizde oynayış şekliniz olması gerekiyor. Transfer, maç sonuçları, lig tablosu vb. görseller yayınlamanız şart.

Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

    1. Yol: Oyun içerisindeki üst menüde FM butonuna tıklayın. Daha sonra Ekran Görüntüsü Al seçeneğini seçin.
    2. Yol: Lightshot programı sayesinde ekran görüntüsü alabilirsiniz.
    3. Yol: Alt+F9 yoluyla da ekran görüntüsü alabilirsiniz.

5) Kariyer içerisinde hile ve hileye dolaylı olan programlardan uzak durunuz. Hile programı kullanıyorsanız lütfen konu içerisinde belirtiniz. Olası bir durumda da rahatsız mesaj atanlar olursa Ö.M ile bizlere bildiriniz.


6) 2 hafta güncellemeyen kariyerler kapatılır. Sebebiniz var ise lütfen yöneticilere bildirin.


7) Bir üst kuraldan ötürü kariyeriniz kapatıldıysa, 1 kere mahsus olarak açma hakkınız var. Bu durum için de yönetici arkadaşlara Ö.M atabilirsiniz.


8) Bireysel kariyer ile ortak kariyerler ayrı olarak açılabilir. Herhangi bir kurala tabi olmazlar. (Açma/kapama kurallarını kastediyorum)


9) Kariyerlerinizde canlandırma adı altında lütfen herhangi birini hedef göstermeyelim. Herhangi bir şahsı, kurumu veya topluluğu hedef almak, kariyerinizi kapattırmanıza sebep olur.

10) Bir ay içerisinde maksimun 4 kariyer açma hakkınız var. Bunları spamlamak yerine lütfen doğru kariyerlere ve tercihlere odaklanalım.

Bu kurallara uyduğunuz takdirde herhangi bir yaptırım ve kurala takılmazsınız. Yöneticilerin işini kolaylaştırmak için kuralları okuyalım.

Saygılarla FMTürkiye.NET Yönetimi
[Resim: Ehz3Rt.png]

FMT ailesi, sanal ortamda kurulmuş olmakta birlikte en sıcak kanlı aile gruplarına girmektedir.

Kariyer konularını kurallara uygun, göz zevkine göre düzenleyin.

Kişisel sorunlar, hatalar ve oyun içi destek için Ö.M atmayın. Geri dönüş yapılmayacaktır.


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi