• 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsunspor | Kralın Dönüşü Serkan Aykut | II. Sezon Hedef Süper Lig
SAMSUNSPOR A.Ş

[Resim: 2VQVPe.png]

Serkan AYKUT: KRALIN DÖNÜŞÜ #SAMSUNSPOR#

1. SEZON:
KURTULUŞ SAVAŞI
[Resim: cGfyFK.jpg]
KRALIN DÖNÜŞÜ: SERKAN AYKUT

[Resim: Litq2n.png]
Samsunspor şirketleşti, İsmail Uyanık başkan oldu 

Bu sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Samsunspor’da olağanüstü seçimli genel kurul yapıldı. Yapılan genel kurulda kulübün şirketleşmesi oy birliği ile kabul edilirken, eski başkan İsmail Uyanık da yeniden başkan seçildi. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle 2017-2018 sezonun ikinci yarısında kayyum heyetine kalan Samsunspor’da olağanüstü genel kurul yapıldı. Yapılan kurulda teklif önerisi olarak sunulan Samsunspor’un şirketleşmesi oy birliği ile kabul edilirken, İsmail Uyanık da kulübün başkanı seçildi.    Samsunspor A.Ş nin %67 lik hissesi YILDIRIM HOLDİNG tarafından, %33 lük hissesi ise mevcut başkan İsmail UYANIK tarafından mevcut borçlarla birlikte satın alınarak ekonomik anlamda büyük işlere imza atıldı.     Başkan UYANIK: Bu lige misafiriz kahvemizi içip geri döneceğiz, şeklinde yapmış olduğu açıklamayla hedeflerinin vakit kaybetmeden Spor Toto 1. Lige yükselmek olduğunu vurguladı.    YILDIRIM HOLDİNG Genel Kurulu Başkanı Yüksel YILDIRIM: Çocukluğumun aşkı Samsunsporuma bu şekilde hizmet etme fırsatı bulduğum için çok mutluyum.Taraftarımızın beklentisinin farkındayız, şuna emin olsunlar ki Samsunspor adını önce Türk Futboluna sonra da Avrupa Futboluna altın harflerle kazıyacak, dedi.
[Resim: qsDM2d.jpg]
SAMSUNSPOR DA KRAL GERİ DÖNDÜ
[Resim: cGfyFK.jpg]

SAMSUNSPOR A.Ş eski futbolcuları Serkan AYKUT un takımın başına getirildiğini açıkladı.Başkan İsmail UYANIK: Serkan bizim öz evladımız futbolcuyken burada büyük işlere imza attı bundan sonra da teknik direktör olarak bu Kurtuluş Mücadelesinde bizimle birlikte olacak.Camiamız için herşey güzel olsun inşaallah. Bu büyük taraftar herşeyin en iyisini hakediyor, diyerek konuşmasına son verdi.    Serkan AYKUT: Benim bugüne kadar sahip olduğum herşey bu camia sayesindedir.Futbolcu olarak bu camiaya yaşatamadığım başarıları teknik direktör olarak yaşatmak istiyorum. İsmail başkanıma ve tüm camiaya teşekkür ediyorum. Bu takım taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanacaktır, bundan hiçbir şüpheniz olmasın, diyerek konuşmasını sonlandırdı.
[Resim: enkAkM.jpg]
TARAFTAR HEYACANLI    
Serkan AYKUT isminin takımın başına gelmesi SAMSUNSPOR A.Ş taraftarlarında büyük heyecan uyandırdı.Ayrıca teknik ekipte bulunan diğer efsane isimler SAMSUNSPOR A.Ş nin o eski renkli günlerine dönmesinde ne derce paylarının olacağını hep birlikte göreceğiz.Bu isimlerin başında Celil SAĞIR, Ercan KOLOĞLU ve Cenk İŞLER geliyor. 

33919 SEYİRCİ KAPASİTELİ YENİ 19 MAYIS STADYUMU

[Resim: y5kK10.jpg]
[Resim: nkPtpg.jpg]
[Resim: seo5Ew.jpg]

NURİ ASAN TESİSLERİ
[Resim: NapWTu.jpg]

KULÜP BAŞKANI VE KULÜBÜN SAHİBİ    
[Resim: 5fYchn.jpg]

A TAKIM KADROSU
[Resim: GDjzNR.jpg]

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE SELAMLAR.. OYUNDA ESKİ OLMAMLA BİRLİKTE BU PLATFORMDA YENİYİM.ARANIZA YENİ KATILDIM. UMARIM HEP BİRLİKTE KEYİFLİ VAKİTLER GEÇİRİRİZ. YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..
  Alıntı
Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.
  Alıntı
(1 Dec 2018, 21:43)Mert Can demiş ki: Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.
@Mert Can Teşekkür ederim hocam. Çok yardımcı oldunuz. Smile
  Alıntı
Başarılar efenimm.
[Resim: 8a9VDW.jpg]

Mourinho, Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Dortmund’un maçını izlemek için Almanya’ya gitmiş ve o maçı Dortmund 6-1 kazanmıştı. Maçtan sonra Klopp, Mourinho’ya şöyle gönderme yapıyordu:

Arasaydı, iyi bir takım olduğumuzu söylerdim, gelmesine gerek yoktu."
  Alıntı
(1 Dec 2018, 21:56)UguJR demiş ki: Başarılar efenimm.
@UguJR Teşekkürler efenimm
  Alıntı
Başarılar dilerim...
[Resim: ustas.gif]
  Alıntı
(2 Dec 2018, 01:25)Proctives demiş ki: Başarılar dilerim...
@Proctives Teşekkürler efendim..
  Alıntı
Başarılar hocam.
  Alıntı
başarılar
  Alıntı
(2 Dec 2018, 03:29)mustafaaaduman demiş ki: Başarılar hocam.
@ARes Teşekkürler hocam.

(2 Dec 2018, 13:41)ARes demiş ki: başarılar
@ARes teşekkürler.
  Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi